HAKKIMIZDA

Madame Moss ve Atmosphere markaları ile Türkiye genelinde bulunan mağazalarımızla yüzbinlerce kadının farklı beğenilerine seslenen Gezer Konfeksiyon Giyim İnş. San. Tic. Ltd. Şti., Türk Hazır Giyim sektörünün saygın ve köklü kurumlarından biridir.

En çok arzu edilen kadın giyim ürünlerini ve aksesuarlarını tasarlayarak Yurtiçindeki mağazalarında farklı alışveriş deneyimleri yaşatan, modern kadının yaşam tarzına katkı sağlayan bir marka olma hedefiyle 1978 yılından beri sektörde faaliyet gösteren bayan giyim firmasıdır.

Elde edilen başarı, bilgi ve deneyimle beraber 2013 yılından itibaren Genç ve alternatif giyinmeyi seven kadınlar için Madame Moss markası ile yoluna devam etti. 2014 yılında ise dünya çapında tanınmış olan Atmosphere bay-bayan giyim markasını, bünyesine dahil etti.

Kendi öz sermayesi ile kurulan bir aile şirketi olan Gezer Konfeksiyon Giyim İnş. San. Tic. Ltd. Şti. kalitesini sürekli geliştirip artırarak yüksek ürün kalitesiyle beraber mağazalaşmanın da etkisiyle merkezi noktalarda ve AVM' lerin moda katlarında Türkiye'nin en hızlı kabul gören pazar konumunu kısa sürede pekiştiren markalar arasına girmiştir.

8400 m2 Genel Merkezi ve 250 'nin üzerinde çalışanı ile istihdama katkısı bulunan Madame Moss 'un vizyonu; koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Hedefimiz Bay-Bayan Hazır Giyim sektöründe deneyim, bilgi ve tecrübemizle Türkiye 'den Dünya 'ya açılan bir moda markası olabilmektir.